Turizm hayatına 2002 yılında Kadıköy Darni Turizm ‘de Yurtdışı Operasyon departmanında kurumsal şirketlerin yurtdışı fuar organizasyonlarını üstlenerek başlamıştır .  2004 Yılında Amerika ‘da  New York ‘un en büyük Türk seyahat acentalarından olan Alp Travel Inc ‘de  Operasyon Müdürü olarak göreve başlamış bu süre içerisinde MICE Turizm’ine hizmet etmiştir. Dünya’nın önde gelen konferanslarından biri olan Nato – Türkiye konferansının organizasyonunda yer almış ve şirketin Türkiye Genel Koordinatörüyken  2008 Yılında kendi acentesini kurmak üzere ayrılmıştır .

2008 Yılında bugün ki Uluslararası MICE DMC şirketi olan Destination Options ‘ın temellerini atmış ve 2009 Yılında Destination Options’ın İtalya ofisini kurmuştur . 2009 Yılında Uluslararası Rotary Kulubü ‘nün Türkiye’de gerçekleştirmiş olduğu EUCO2009 organizasyonunun tur operatörü ve turizm danışmanı olarak görev yapmıştır .

Bugün ise 6 Ülkede ( İtalya , Türkiye , Makedonya , Ürdün , Fas , Fransa )  yer alan ortaklıkları  ile MICE Acentelerine hizmet eden ve güvenilir bir DMC markası haline gelen  Destination Options ‘ın  Kurucu Ortağı ve Türkiye – Marmaris’te yer alan Pisagor Turizm’in Yönetici Ortağı olarak turizme devam etmektedir. Ayrica 2015 yılından bu yana  dönemsel olarak turizm ve seyahat acentelerine danışmanlık yapmaktadır .

2016 yılında ülkemizde MICE segmentine yönelik ilk uluslararası dernek olan Uluslararası MICE Endüstrisi Derneği’ne üye olmuş, dernek faaliyetlerini desteklemiştir. 2017 – 2019 yılları arasında dernek İCRA KURULU üyesi olarak seköre ve derneğe katkı sağlamıştır. 2020  yılında  Yönetim kuruluna seçilmiştir. Bu süreçte derneğin ve sektörümüzün gelişimine fayda sağlamak amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.